onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Юні волейболістки Гайсинщини – призери обласної Гімназіади

Юні волейболістки Гайсинщини – призери обласної Гімназіади

4 березня в м. Вінниця в спорткомплексі коледжу НУХТ пройшли фінальні змагання Гімназіади області з волейболу серед дівчат. Вийшли до фіналу і юні гайсинчанки, більшість з яких представляли ліцей №7.

В першій грі наші волейболістки зустрілись з найсильнішим суперником – командою м. Калинівка. У напруженому матчі дівчата поступились у двох партіях. До речі, калинівчанки пізніше стали переможцями турніру.

А гайсинчанки у грі за третє місце зіграли дуже сильно, перемігши команду м. Жмеринка з рахунком – 25:9 та 25:8. Таким чином команда Гайсинського району виборола третє місце. До складу команди входили: Литвинюк Анастасія, Крижановська Анастасія, Левандовська Яна, Петрова Дар’я, Затхей Олеся, Мельник Юліана, Гросу Дар’я, Кривицька Катерина та Пустовіт Христина. Готувала команду до змагань тренер ДЮСШ Міщенко Н.М.