onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Планова нарада заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів

На виконання плану роботи відділу освіти райдержадміністрації на І квартал 2020 року 25 лютого на базі районного Будинку школярів та молоді проведена нарада із заступниками директорів з виховної роботи та педагогами-організаторами.

Відповідно до плану проведення наради перед педагогами виступив методист районного методичного кабінету Охріменко Ю.М., який висвітлив питання проведення туристсько-краєзнавчих та патріотичні заходів з учнівською молоддю, підготовки та проведення районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Методист районного Будинку школярів та молоді Васильчук Г.О. підвела підсумки проведення районного етапу обласного конкурсу «Лідер року 2020».

Цікавою для присутніх була презентація на тему «Віртуальний світ у школі», яку представив заступник директора з виховної роботи НВК: СЗШ І-ІІІ ст.–гімназія м. Гайсин Милий С.О. Матеріали щодо безпечного використання мережі Інтернет, впливу соціальних мереж на здоров’я учнівської молоді були представлені до уваги присутніх. Сергій Олександрович надав практичні рекомендації та поради як за допомогою різних прикладних комп’ютерних програм цікаво організувати навчальну та виховну роботу в школі.

Методист районного методичного кабінету Ревкач В.В. зосередилась на важливих питаннях щодо забезпечення безпеки життєдіяльності здобувачів освіти ЗЗСО та попередженні випадків травматизму, зокрема, під час виявлення підозрілих і вибухонебезпечних предметів, прядок дій в таких випадках. Також озвучила завдання щодо реалізації Державної соціальної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини до 2021 року» та ознайомила присутніх із наказом МОН від 28.12.2019 № 1646) «Про деякі питання реагування на випадки булінгу (цькування) та застосування заходів виховного впливу в закладах освіти».

Були підведені підсумки районного етапу обласного конкурсу солістів-вокалістів та читців «Зіркова мрія-2020».

P00225-113011

P00225-091142