onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Засідання творчої групи вихователів ЗДО

Засідання творчої групи вихователів ЗДО

21 лютого 2020 року на базі закладу дошкільної освіти №4 «Зірочка» міста Гайсин (директор Бубновська Л.Ф.) відбулося чергове засідання районної творчої групи вихователів.

У сучасних умовах актуальності набуває формування базових особистісних якостей дошкільнят, що становлять основу подальшого успішного життя кожної дитини. Літературна спадщина великого педагога Василя Сухомлинського є багатогранним надбанням, невичерпним джерелом для використання в педагогічній діяльності. З метою системного та планомірного впровадження в освітню діяльність творів В. Сухомлинського члени творчої групи працювали над добором оповідань та на їх основі розробили перспективне планування морально–етичних бесід, проблемних полілогів з дітьми старшого дошкільного віку.

Члени творчої групи у складі Голуб Т.І. (ЗДО №2), Тішкової Г.Д., Ледовської О.П., Морозової О.С. (ЗДО №4), Курбали Т.М., Байрак Т.О. (ЗДО №5) під керівництвом методиста ЗДО №4 «Зірочка» м. Гайсин Мошноріз О.І. представили змістовніматеріали відповідно на кожен місяць навчального року та обговорили напрямки оформлення методичного посібника.

4иапви

2авпп