onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Призупинено навчання в закладах загальної середньої освіти міста Гайсин, СЗШ І-ІІІ ст. с. Карбівка, СЗШ І-ІІІ ст. с. Кіблич та в усіх закладах дошкільної і позашкільної освіти

На виконання розпорядження голови Гайсинської райдержадміністрації від 31 січня 2020 року № 16 «Про призупинення роботи у закладах освіти району», рішення районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 31 січня 2020 року (протокол № 2), наказу начальника управління освіти, фізичної культури та спорту від 31 січня 2020 року№ 24 «Про призупинення занять у закладах освіти району», враховуючи епідеміологічну ситуацію в районі (перевищення епідеміологічного порогу на гострі респіраторні вірусні інфекції) та з метою недопущення розповсюдження захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції серед учасників освітнього процесуу закладах загальної середньої освіти міста Гайсин, сіл Кіблич та Карбівка, закладах дошкільної та позашкільної освіти району призупинено навчання з 01 по 09 лютого 2020 року.

47 main