onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Зимові канікули «Фабрики добра»

Зимові канікули «Фабрики добра»

З Різдвом Христовим та з добром усіх,

Прийміть, господарю, колядників у дім,

А ми за давнім батьківським звичаєм

Всім заколядуємо та щастя побажаєм!

Саме такими словами розпочалася традиційна Різдвяна коляда дитячого волонтерського руху «Фабрики добра» СЗШ І-ІІІ ст. № 2 м. Гайсин. У цьому році гарні і світлі побажання від юних патріотів школи лунали в стінах КУ «Територіальний центр соціального обслуговування Гайсинського району», Гайсинської міської ради, управлінні освіти, фізичної культури та спорту Гайсинської РДА, військової частини А07/07 та в інших приватних та державних установах м. Гайсина. Всюди колядників зустрічали привітно і радісно.

Особливо незабутньою була поїздка до м.Вінниці, де юні фабриканти колядували у ВМКЦ ЦР для поранених захисників, які зараз перебувають на лікуванні та реабілітації. ГО «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО» на чолі з Анатолієм Слівінським щиро дякували за вітання та побажання маленьким колядникам. Теплими обіймами зустрічали дітей у волонтерській спільноті «Чарівна мережка», які є давніми друзями школи. Також побували школярі в КЗ ЦКК "Кіно-Поділля", де для них був організований безкоштовний перегляд мультфільмів.

будинок престарілих 4

вч А0707