onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Конкурс на посаду директора НВК: СЗШ І-ІІІ ст.-гімназії м. Гайсин відбувся

Конкурс на посаду директора НВК: СЗШ І-ІІІ ст.-гімназії м. Гайсин відбувся

20.12.2019 року відповідно до Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної власності Гайсинської міської ради, затвердженого рішенням 17 сесії Гайсинської міської ради 7 скликання від 07.06.2018 року, відбувся конкурсний відбір переможця конкурсу на посаду директора навчально-виховного комплексу: середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія м. Гайсин Вінницької області.

Два кандидати, а саме Затока Ольга Анатоліївна, Ткачук Надія Михайлівна, пройшли тестову перевірку знань на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, перевірку професійних компетентностей, що відбувалося шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання. Кожен з перетендентів також провів презентацію державною мовою перспективного плану розвитку НВК: СЗШ І-ІІІ ст.-гімназії м. Гайсин та відповів на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

Учасниці конкурсного відбору продемонстрували добрі знання чинного законодавства у сфері освіти, продемонстрували риси, що мають бути притаманні сучасному керівникові, змогли проявити лідерські якості.

У непростій конкурентній боротьбі більшу кількість балів за підсумками усіх етапів відбору здобула Ткачук Надія Михайлівна, що дозволило їй за одностайним рішенням комісії стати переможцем конкурсу на посаду директора навчально-виховного комплексу: середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія м. Гайсин Вінницької області.

Вітаємо Надію Михайлівну з перемогою! Бажаємо їй нових здобутків, успішної реалізації планів та задумів, вдалої співпраці з усіма учасниками освітнього процесу!

Протокол засідання конкурсної комісії.

IMG 1-1

IMG 1-2

IMG 1-3

IMG 1-4

IMG 1-5

IMG 1-6

IMG 1-7

IMG 1-8

IMG 1-9

IMG -1-11

IMG 1-10

IMG 1-12

IMG 1-13пршпрщзрп

IMG 1-14

IMG 1-15

IMG 1-16

IMG 1-17

IMG 1-18

IMG 1-19

A2свмчс

Ткачук Надія Михайлівна, з 1993 року по даний час працює в НВК: СЗШ І-ІІІ ст.-гімназії м. Гайсин (до 2012 року – СЗШ І-ІІІ ст. №1 м. Гайсин), викладає українську мова та літературу. З 2002 року обіймає посаду заступника директора з навчальної роботи. Закінчила Вінницький державний педагогічний інститут, має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «Учитель-методист».