onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Плановий семінар заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів

На виконання плану роботи управління освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації на IV квартал 2019 року на базі СЗШ І–ІІІ ст. № 3 м. Гайсин проведено семінар заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів з теми «Формування здорового способу життя неповнолітніх – здоровий розвиток молодого покоління».

Учасників семінару привітала директор школи Шеремета І.К. Систему роботи закладу по формуванню здорового способу життя презентувала заступник директора з навчальної роботи Порохнява В.Д. Гості із задоволенням побували на ритмічній перерві, яка була проведена у вигляді флешмобу. Учні 2- 4 класів радо запросили всіх на рекламу «Здоровий спосіб життя». Далі практичним психологом школи Данильчик Л.П. було проведено заняття «Ознаки психологічного здоровя». Учасники працювали в групах, представляли свої дослідження та робили висновки. Керівник вокального гуртка Копняк С.В. провела з педагогами рефлексію на шумових інструментах. Фрагмент учнівської конференції «Вакцинація – значить захист» була представлена до уваги присутніх. Важлива проблема сьогодення була розкрита у виступі вчителя біології Панасюк Н.М. та у виступах учасників конференції. Виступом агітбригади «Молодь – за здоров’я» семінар було завершено. На нарадчій частині методист РМК Ревкач В.В. підбила підсумки семінару та закцентувала увагу на важливих питаннях виховної роботи.

IMG 2092

IMG 2093