onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — ЗНО з фізики: структура тесту та особливості підготовки учасників до тестування

ЗНО з фізики: структура тесту та особливості підготовки учасників до тестування

Ефективна підготовка до ЗНО  - важливий фактор у навчанні старшокласників. Як успішно підготувати учнів до ЗНО з фізики? Як зробити цей процес максимально цікавим і доступним для учнів з абсолютно різним рівнем підготовки? Ці важливі питання намагалися проаналізувати вчителі фізики району під час семінару «ЗНО з фізики: структура тесту та особливості підготовки учасників до тестування», що відбувся 28 листопада 2019 року в НВК: СЗШ І-ІІІ ст. гімназії м. Гайсин

Під час семінару були розглянуті шляхи підвищення якості підготовки школярів до ЗНО з фізики. Вчитель методист Андрієнко Н.Р. запропонувала вчителям кілька форм практичних прийомів інтерактивного повторення матеріалу. Учасникам семінару було подано поради щодо оптимального ритму роботи із сертифікаційною роботою, що дозволить учаснику ЗНО уникнути помилок.

Учителі також узяли активну участь в розв'язуванні задач, обговоренні варіантів розв'язків, з'ясуванні особливостей застосування законів фізики для розв'язування задач. Зокрема свої досвідом поділились вчителі фізики Бровчик Ю.В. (НВК: СЗШ І-ІІІ ст. ліцей м. Гайсин) та Лісянець О.І. (ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Кузьминці).

20191128 091806

20191128 091741