onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Семінар учителів-філологів району з теми «Інноваційні технології на уроках української мови та літератури»

26.11.2019 року на базі закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Кунка Кунківської сільської ради відбувся семінар учителів-філологів району з теми «Інноваційні технології на уроках української мови та літератури». Відкрив семінар директор освітнього закладу П.П. Волошин. У дружній і теплій атмосфері присутні із задоволенням переглянули презентацію закладу освіти.

Урок української літератури в 9 класі «Образ Наталки як уособлення кращих рис української жінки» провела вчитель української мови та літератури О.А. Бунєгіна. Олена Анатоліївна протягом уроку виконала разом із учнями велику кількість завдань. Здобувачі освіти відновлювали ланцюжок подій п’єси, переглянули уривок із п’єси «Наталка Полтавка», нанизували намистинки рис характеру, які притаманні простій українській дівчині, розгадували кросворд «Зашифровані слова», а група народознавців підготувала цікаву інформацію про українські обереги, що відтворюють національний колорит українського народу. Дев’ятикласники розіграли сценки «Сватання Наталки» та «Настанови матері», учні майстерно зіграли свої ролі, їхня гра справила неабияке враження на вчителів-філологів.

Усі присутні пройнялися долею Наталки – дівчини чесної, рішучої, вірної, красивої, працьовитої.

Проаналізувавши відвіданий урок, кожен із присутніх мав можливість задуматися над поняттям «щастя», адже кожен із нас є його ковалем.

Надзвичайно цікавим був тренінг «Сто відсотків щастя», проведений з учасниками семінару заступником директора з навчально-методичної роботи             Л.І. Кравченко. Виховний захід був продовженням уроку, епіграфом якого були слова «Кожна людина – коваль свого щастя».

Тренінг сприяв розвитку унікального вміння володіти щастям, формуванню позитивної самооцінки та усвідомленню неповторності кожної особистості. Учасники тренінгу, працюючи в 4 групах, говорили про те, що є цінним у житті людини, про вміння, навички та пріоритети, які допомагають у житті.

Вправи: «Усмішка по колу», «Знайомство-самопрезентація «Рука», «Скарбничка правил роботи», «Очікування», «Рецепт щастя», «Повернення до очікувань», «Побажай добра собі і всім» – допомогли кожному учаснику тренінгу зрозуміти формулу щастя, а створені колажі, які захищали вчителі-філологи, стали справжньою прикрасою для актової зали закладу.

Маленькі янголятка, дівчина-старшокласниця та учениця початкових класів обсипали «щастям» усіх присутніх, побажавши їм сто відсотків щастя.

Підбила підсумки роботи семінару голова районного методичного об’єднання вчителів-словесників Ткачук Н.М.

Семінар пройшов на високому методичному рівні в атмосфері добра та співдружності, підвищив освітній рівень педагогів.

20191126 091338

20191126 093812