onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Начальник управління освіти, фізичної культури та спорту Валентина Шрамко взяла участь у засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося під головуванням заступника голови районної державної адміністрації, заступника голови районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Несвятого С.М. На засіданні заслухано керівників районних спеціалізованих служб цивільного захисту, підприємств, установ та організацій про готовність і виконання завдань та дій в умовах воєнного стану, зокрема забезпечення життєдіяльності, оповіщення та укриття населення Гайсинського району.

За результатами доповіді та з урахуванням обговорення комісією прийнято відповідні рішення.

20 листопада 2019 року в районі проведено штабне тренування з органами управління цивільного захисту Єдиної державної системи цивільного захисту щодо переведення з режиму функціонування в мирний час на режим функціонування в особливий період.