onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Вітаємо працівників культури і аматорів народного мистецтва з професійним святом

9 листопада своє професійне свято відзначають працівники культури та майстри народного мистецтва.

Численні слова поздоровлень та вдячності за професіоналізм, сумління, щирість у роботі та за самовідданий вклад у справу збереження національної культурної спадщини для культпрацівників Гайсинського району та ветеранів праці галузі звучали на урочистостях, проведених напередодні. Від працівників галузей освіти, фізичної культури та сорту присутніх привітали начальник управління освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації Валентина Шрамко, голова райкому профспілки освітян Валентина Оріховська, а також учні 11 класу НВК: школи-гімназії м. Гайсин (в.о. директора Ткачук Н.М.) подарували танець.