onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Нарада з керівниками закладів загальної середньої та позашкільної освіти Гайсинщини

18 вересня 2019 року на базі районного методичного кабінету, під керівництвом начальника управління освіти, фізичної культури та спорту районної державної адміністрації В.М. Шрамко, відбулася чергова нарада директорів освітянських установрайону, на якій були присутні керівники загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, працівники управління освіти, фізичної культури та спорту, районного методичного кабінету.

Відповідно до робочої програми наради заступник начальника управління освіти, фізичної культури та спорту А.В. Нестерук акцентувала увагу керівників навчальних закладів на питаннях виконання заходів щодо покращення результатів ЗНО 2019 року, забезпечення виконання Закону України «Про освіту» (ст. 30,41,42), дотримання порядку ведення обліку дітей шкільного віку, виконання вимог щодо ліцензування освітньої діяльності закладів освіти.

Про проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019-2020 навчальному році доповіла головний спеціаліст відділу реалізації державної політики в галузі освіти О.П. Буга.

Роботу шкіл з питань відображення стану надходження підручників на електронній платформі «ІСУО. Курс «Школа» проаналізував завідувач РМК В.П. Сич. У своєму виступі Віталій Петрович також інформував про порядок реєстрації учасників Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2020» на порталі конкурсу, ознайомив керівників із постановою Кабінету Міністрів України № 800 від 21.08.2019р. «Про деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників».

Про проведення Місячника цивільного захисту населення у своєму виступі говорив методист РМК В.М. Подчос, який також наголосив на необхідності організації заходів протипожежної безпеки утримання навчальних приміщень, дотримання вимог нормативних документів з охорони праці в освітніх установах в осінньо-зимовий період.

Про проведення Всеукраїнського тижня з протидії булінгу та проведення благодійної акції «П’ять картоплин» учасників наради інформувала методист районного методичного кабінету В.В. Ревкач.

Методист з психологічної служби Л.П. Крук ознайомила присутніх із змістом наказу щодо проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі».

Підводячи підсумки проведеної наради, начальник управління освіти, фізичної культури та спорту В.М. Шрамконаголосила на важливості обговорених питань та персональній відповідальності керівників шкіл та позашкільних закладів за їх виконання. У своєму виступі Валентина Миколаївна порушила питання роботи освітніх установ на початку 2019-2020 н.р., підготовки до початку опалювального сезону, організації харчування дітей, інформувала про заходи щодо відзначення в районі Дня працівників освіти.

IMG-eabb02444c0667272e925f6a6d61441b-V

IMG 20190918 085809