onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Створення умов для здоров'язбереження у закладах дошкільної освіти

Створення умов для здоров'язбереження у закладах дошкільної освіти

Відповідно до плану роботи управління освіти, фізичної культури і спорту на І квартал 24 січня 2019 року на базі ЗДО №1 «Пролісок» (директор Бондар О.І., вихователь-методист Артеменко Т.І.) відбулось районне методичне об’єднання інструкторів з фізичного виховання.

Учасниками зібрання були інструктори з фізичного виховання, вихователі, батьки вихованців та медичні працівники закладів дошкільної освіти.

На початку роботи методичного об’єднання вихователь-методист ЗДО №1 Артеменко Т.І. презентувала «Основні засади організаційної роботи всіх ланок закладу дошкільної освіти з фізкультурно-оздоровчої роботи».

З метою забезпечення взаємодії педагогічних, медичних працівників, батьківського колективу було організовано засідання круглого столу «Спільна діяльність учасників освітнього процесу щодо формування, збереження та зміцнення здоров’я дітей», в ході якого учасники обговорили наступні актуальні питання:

-        «Корисна і шкідлива їжа» (співрозмовник - медична сестра з дієтичного харчування Сташевська Я.Я.);

-        «Організація рухового режиму в садку і вдома упродовж дня» ( співрозмовник - вихователь ЗДО №1 Олійник С.С.);

-        «Дозвілля з дітьми у вихідні дні», (співрозмовник - мама вихованця старшої групи Дідусенко Л.А.);

-        «Дні здоров’я, спортивні розваги та свята, робота туристичного гуртка в ЗДО» (з досвіду роботи інструктора з фізкультури ЗДО №1 Плаксієнко О.П., яка також провела фізкультурну розминку і масаж з кубиками ЛЕГО).

Інструктори з фізичного виховання Кучеренко Н.Т. (ЗДО №5), Стемковська І.А. (ЗДО №4), Керезь Т.В. (ЗДО №7), Твердола Г.Г. (ЗДО с. Губник) підготували методичні рекомендації щодо профілактики плоскостопості та сколіозу.

Сушко Н.Г., керівник РМО, підсумувала роботу методичного об’єднання та анонсувала напрямки роботи наступного засідання.