onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Нарада голови Гайсинської райдержадміністрації Владислава Уткіна з керівниками закладів освіти району

5 грудня 2018 року відбулася нарада з керівниками закладів освіти району під головуванням Владислава Уткіна, голови Гайсинської райдержадміністрації. Керівники освітніх закладів були ознайомлені з особливостями роботи у період воєнного стану, введеного відповідно до Закону України «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні».
   Начальник фінансового управління райдержадміністрації Тетяна Бабій ознайомила присутніх з проектом бюджету освіти на 2019 рік. Свої пропозиції висловили начальник управління освіти, фізичної культури та спорту Валентина Шрамко та голова районної організації профспілки працівників освіти району Валентина Оріховська. Обговорення даного питання викликало жваву дискусію. Завдяки конструктивному діалогу керівників райдержадміністрації та її структурних підрозділів, присутніх освітян вдалося визначитися з подальшими кроками щодо найбільш ефективного використання запланованого фінансового забезпечення галузі.
    Директори закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, інклюзивно-ресурсного центру скористалися нагодою почути відповіді на запитання, які хвилюють сьогодні педагогів, учнівську та батьківську громадськість, висловити власне бачення перспектив розвитку освіти, подякувати районному керівництву за всебічну підтримку галузі.
      Владислав Уткін, вболіваючи за всіх учасників освітнього процесу, висловив свою принципову позицію щодо забезпечення демократичності, прозорості, економії та відсутності корупції, професійності в роботі керівників освітніх закладів у межах чинного законодавства та своїх повноважень.