onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Обласні змагання з вільної боротьби

Обласні змагання з вільної боротьби

22 листопада в м. Тульчин відбулися змагання з вільної боротьби за програмою Спартакіади учнів загальноосвітніх навчальних закладів Вінницької області.

За результатами змагань чемпіонами Спартакіади стали гайсинчани Маценко Владислав та Шутило Владислав. Другі місця вибороли Кабась Олександр та Керізь Андрій, а Талабко Тарас та Шимкович Дмитро зайняли четверті місця.

В командному заліку юні борці Гайсинського району завоювали ІІ місце після команд Тульчинського району.

Спортсменів до змагань готували тренери Москвін Олександр Станіславович, Садовець Ігор Володимирович та Гук Микола Олександрович.