onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Спартакіада школярів з шахів

Спартакіада школярів з шахів

Відповідно до плану роботи управління освіти, фізичної культури та спорту та Положенням про Спартакіаду школярів Гайсинського району відбулись змагання з шахів.

Змагання проводились в Будинку школярів (сільські СЗШ І-ІІІ ст.), ліцеї №7 (школи м. Гайсин) та біологічному комплексі ліцею №7 (СЗШ І-ІІ ст. Всі учасники змагались по коловій системі. В особистому заліку переможцями стали: Дудніченко Володимир (СЗШ І-ІІ ст. с. Косанове) та Скалецька Уляна (СЗШ І-ІІ ст. с. Гунча); Кравчук Роман та Заливанська Вікторія з СЗШ І-ІІІ ст. с. Чечелівка; Долиняний Руслан (ліцей №7 м. Гайсин) та Підвашецька Анна (НВК: СЗШ І-ІІІ ст. – гімназія).

В командному заліку перемогли шахісти ліцею №7 м. Гайсин, СЗШ    І-ІІІ ст. с. Чечелівка, СЗШ І-ІІ ст. с. Косанове.