onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Чергове засідання районної школи молодого керівника

Чергове засідання районної школи молодого керівника

Відповідно до плану роботи управління освіти, фізичної культури та спорту 29 жовтня 2018 року на базі НВК:СЗШ І-ІІІ ступенів – гімназія м.Гайсин відбулося чергове засідання районної школи молодого керівника.

В роботі школи взяли участь новопризначені заступники директорів СЗШ с.Лад.Хутори, Бубнівка, Кисляк та Гунча. Для них проведено семінар-практикум з питань організації методичної роботи з педагогічними кадрами. Завідувач районного методичного кабінету Віталій Петрович Сич ознайомив учасників семінару-практикуму із вимогами діючих нормативних документів, які регламентують процес організації безперервної педагогічної освіти вчителів, підвищення їх кваліфікації, акцентував увагу на окремих формах масової, групової та індивідуальної методичної роботи з учителями.

Майстер – клас управлінської діяльності та навчальний практикум з питань організації внутрішкільної методичної роботи, ведення окремих видів шкільної документації для новопризначених заступників керівників шкіл провела заступник директора НВК:СЗШ І-ІІІ ступенів – гімназія м. Гайсин Надія Михайлівна Ткачук.

Учасники семінару – практикуму також ознайомились із роботою методичного кабінету школи, оглянули предметні кабінети, навчальні кімнати учнів 1-х класів, які створені та обладнані відповідно до вимог Концепції «Нова українська школа».

Заставнаясчмипа

20181030 094911