onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Світла пам'ять

Світла пам'ять

980446.gif

сташко

30 липня 2018 року передчасно пішов з життя Сташко Віталій Васильович – директор СЗШ І-ІІІ ст. с. Куна, наш колега.
    Колектив працівників управління освіти, фізичної культури та спорту Гайсинської районної державної адміністрації з почуттям глибокої скорботи сприйняли звістку про передчасну смерть директора, кваліфікованого учителя Віталія Васильовича.
     Пам'ятатимемо його як людину доброзичливу, щиру і чуйну, особистість, педагога за покликанням. Йому були властиві внутрішня культура, відповідальність, сумлінність, професіоналізм, порядність, закоханість у свою справу. Він завжди був готовий зрозуміти, почути і протягнути руку допомоги оточуючим.
     Світла пам'ять про Сташка В.В. - справжнього педагога, доброго колегу і друга назавжди залишиться в наших серцях. Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким з приводу тяжкої втрати. Поділяємо Ваше горе.