onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Виїзний семінар керівників шкіл до м. Києва

Виїзний семінар керівників шкіл до м. Києва

Традиційно останній семінар для керівників навчальних закладів Гайсинщини організовується як виїзний за адресами  кращого досвіду управлінської діяльності освітніми закладами. Не став винятком і 2018 рік, відповідно до плану роботи управління освіти, фізичної культури та спорту, за ініціативою начальника Валентини Миколаївни Шрамко 14-15 червня 2018 року, для працівників управління освіти, районного методичного кабінету, директорів закладів загальної середньої освіти проведено  виїзний семінар до м.Києва за темою: «Системний підхід до створення інноваційного середовища закладу освіти». Мета проведення заходу – обмін досвідом роботикерівників шкіл в умовах змін в сучасній школі, вивчення ППД  з питань впровадження нових технологій, методик, інноваційних форм роботи. Семінар проходив на базі Фінансового ліцею м. Києва - одного з кращих навчальних закладів України. Заклад презентував його керівник Ю.В. Шукевич відомий педагог, Заслужений працівник освіти України, з 2014 року член колегії Міністерства освіти і науки та науково-експертної ради Державної інспекції навчальних закладів, автор 55 наукових робіт та понад 130 публікацій у педагогічній пресі, майстер спорту з легкої атлетики, 14-разовий переможець чемпіонатів світу та Європи для ветеранів легкої атлетики. Окрім презентації закладу Юрій Володимирович поділився з колегами-гайсинчанами родзинками педагогічного досвіду управління закладом освіти, сучасного менеджменту управлінця, провів «майстер-клас успішного керівника». Секрети успішної роботи закладу учасникам семінару презентували заступники директора ліцею В.І. Авакумова, Т.А. Мірошниченко, Д.А. Пшеничнюк.

Спілкуючись в режимі «круглого столу» керівники шкіл Гайсинщини та столичні педагоги обговорили  питання щодо надання якісних освітніх послуг, реалізації Концепції «Нова українська школа»,  роботи з обдарованими дітьми, участі у різноманітних грантових та проектних програмах і конкурсах, підготовки випускників до ДПА, зовнішнього незалежного оцінювання та ряд інших важливих питань.

Насиченою була культурна програма семінару, в ході екскурсії його учасники познайомились зі столицею України, прогулялись центральною частиною міста, побували в столичному театрі ім. І. Франка - масу гарних вражень отримали від спектаклю «Усі мої сини». Цікаве пізнавальне значення мала екскурсія до Національного парку «Межигір’я».

Учасники виїзного семінару повернулись додому, сповнені нових вражень та ідей, вони висловили щиру подяку організаторам поїздки, столичним педагогам за змістовну організацію проведених заходів.

IMG 20180615 182720

IMG 20180615 182412