onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Юні гайсинчани святкують Міжнародний день захисту дітей

Юні гайсинчани святкують Міжнародний день захисту дітей

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей 1 червня 2018 року в парку культури і відпочинку ім. Богдана Хмельницького відбувся святковий концерт, під час якого було вручено подяки та грошові винагороди за перемоги в обласних конкурсах, фестивалях, спортивних та туристичних змаганнях ста одинадцяти дітям – учням закладів загальної середньої освіти, вихованцям районного Будинку школярів та молоді, станції юних техніків, Дитячої юнацької спортивної школи. Для цього було виділено більше 10 тисяч гривень бюджетних коштів.

Юних гайсинчан привітали голова Гайсинської районної державної адміністрації Владислав Уткін, голова Гайсинської районної ради Григорій Боровий та народний депутат України Микола Кучер.

Свої вітання учасникам урочистостей адресували також начальник відділу з питань реалізації державної політики в галузі освіти управління освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації Нестерук А. В., головний спеціаліст відділу з питань реалізації державної політики в галузі освіти управління освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації Буга О.П., методист Гайсинського районного методичного кабінету Ревкач В.В. та працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, які побажали юним гайсинчанам яскравих вражень, активного відпочинку та нових здобутків у майбутньому.

Яскраві танцювальні та музичні номери подарували гостям свята вихованці районного Будинку школярів та молоді, Гайсинської музичної школи та районного Будинку культури

img 1922