onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Керівники шкіл Бершадського району ознайомились із досвідом роботи освітян Гайсинщини

4 травня 2018 року, за ініціативи начальників управлінь освіти, фізичної культури та спорту Гайсинської РДА Шрамко В.М. та Бершадської РДА Тартачної О.М., на базі закладів освіти Гайсинського району проведено регіональний семінар для керівників шкіл за темою «Інноваційні підходи до управління освітніми закладами». В роботі семінару також взяли участь працівники управлінь освіти, методичних кабінетів Бершадського та Гайсинського районів.

Програма семінару передбачала вивчення системи роботи освітян Гайсинщини, зокрема співпраці органів влади, управління освіти, фізичної культури та спорту, методичного кабінету, адміністрацій та педагогічних колективів навчальних закладів району з питань створення оптимальних умов для навчання і виховання дітей.

Досвід роботи гайсинчан презентувала В.М. Шрамко. Виступ Валентини Миколаївни, слайди її презентації, таблиці, діаграми, фотографії вразили присутніх об’ємом зробленої роботи, системністю виконання запланованих заходів орієнтованих на підвищення якості освіти, удосконалення форм управлінської діяльності та системи методичної роботи з учителями. Особливу зацікавленість гості району виявили до роботи проведеної в рамках Року освіти, до ініціативи та державницького підходу районної влади, особисто голови районної державної адміністрації В.А. Уткіна до питань зміцнення матеріально-технічної бази шкіл, фінансового забезпечення їх діяльності, покращення якості надання освітніх послуг. Про співпрацю влади на рівні територіальних громад учасників семінару інформувала в.о. старости с. Кузьминець Л.П. Щаслива.

Про те, як працюють адміністрації та педагогічні колективи навчальних закладів в районі учасникам семінару розповідали керівники СЗШ І-ІІІ ступенів с. Кузьминці С.Г. Волошанюк, НВК: Гайсинська СЗШ-інтернат І-ІІІ ступенів – гімназія Л.Г. Мендусь, СЗШ І-ІІІ ступенів №4 м. Гайсин І.В. Сташко, СЗШ І-ІІІ ступенів с. Бубнівка М.В. Кондратюк – саме в цих освітніх установах мали нагоду побувати керівники шкіл Бершадщини. В кожній із відвіданих шкіл учасників семінару гостинно зустрічали та змістовно презентували себе їх господарі – діти та їхні наставники, для гостей вони підготували цікаві візитівки, фрагменти художньо-мистецьких композицій, відкритих виховних заходів. Кожний із відвіданих навчальних закладів є унікальним, має своє обличчя, в цьому учасники семінару переконались побувавши на екскурсії шкільним садом та відвідали затишні кабінети, ігрові зони та майданчики в Кузьминецькій СЗШ; взірцеві навчальні кабінети, відрите заняття з логіки, підготовлене учителем Дем’янюк Г.В., та майстер - класи по розв’язуванню логічних задач і вправ у НВК: Гайсинська СЗШ-інтернат І-ІІІ ступенів – гімназія; імпровізовану вітальню шкільного лісництва СЗШ І-ІІІ ступенів №4 м. Гайсин, майстер-клас гуртківців «Співоча глина» в Бубнівській СЗШ.

Ці заходи були доповнені цікавим спілкуванням гостей із Заслуженим майстром художньої творчості Т.І. Шпак, Заслуженим учителем України О.В. Костенко, дітьми-переможцями Всеукраїнських конкурсів та змагань.

По завершенню семінару відбувся цікавий діалог освітян Гайсинщини та Бершадщини по обміну досвідом роботи з методичної теми семінару, гості висловили вдячність за можливість познайомитися із педагогічними знахідками гайсинських  педагогів, висловили надію на подальшу співпрацю та обмін делегаціями.

LTTLTL

006р