onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Районний семінар учителів суспільних дисциплін

Районний семінар учителів суспільних дисциплін

25 квітня 2018 року на базі СЗШ І-ІІІ ступенів №5 м.Гайсин проведено районний семінар вчителів суспільних дисциплін на тему : "Дослідницька краєзнавча робота, та її роль у вивченніісторії України" ( з досвіду роботи вчителя історії СЗШ №5 м.Гайсин Рябоконя В.В.).Учасники семінару відвідали цікавий підсумково - узагальнюючий урок у 5 класі на тему: «Дослідники історії». Змістовними були розповіді вчителів про  роботу над дослідницько - пошуковими проектами. З особливостями такої діяльності поділились Рябокінь В.В. та його учениця - переможець і призер конкурсівЛаскіна Ірина (СЗШ І-ІІІ ст.№5), Михайловська О.А.(СЗШ с.Куна), Прокоф’єв О.В.( НВК : СЗШ І-ІІІ ст .- гімназія м. Гайсин). Перед учасниками семінару виступила Грабова А.С. - учитель історії СЗШ І-ІІІ ступенів №4 м. Гайсин - учасниця міжнародного проекту " Школа молодих спікерів.Дебатні школи Вінничини", яка поділилась із колегами враженнями про перебування в школах Польщі. Творча група вчителів історії праналізували проекти нових підручників з історії для 5 і 10 класів.

CIMG5689 1

CIMG5690