onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — День працівників освіти 2017

День працівників освіти 2017

29 вересня в районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівників освіти. Освітян від імені голови Гайсинської районної державної адміністрації Владислава Уткіна, депутата Верховної ради України Миколи Кучера, депутатів районної ради та від себе особисто привітав голова районної ради Боровий Григорій Іванович. Слова вдячності та поздоровлення працівникам освітньої галузі звучали від  начальника управління освіти, фізичної культури та спорту Шрамко Валентини Миколаївни. Привітали педагогів начальник відділу культури і туризму районної державної адміністрації  Ричков Микола Леонідович та голова районної організації профспілки працівників освіти Оріховська Валентина Іванівна. Ведучі свята, подружжя учителів Милих подарували для присутніх інсценізацію фрагменту своєї молодої вчительської долі. Хвилини радості для освітян принесли своїми піснями працівники культури.

За підготовку переможців Всеукраїнських конкурсів, змагань, фестивалів, обласних олімпіад; за перемоги у конкурсах фахової майстерності подяками, грамотами, грошовими преміями були нагорожені 94 працівники освітянської галузі Гайсинщини. Подяками Міністерства освіти і науки України за сумлінну, бездоганну працю, досягнуті успіхи у справі навчання та виховання підростаючого покоління нагороджені Діхтяр Марія Дмитрівна (методист районного методичного кабінету), Костюк Наталія Валеріївна (педагог-організатор СЗШ№ 2 м. Гайсин), Демидась Володимир Васильович (вчитель фізичної культури НВК: школи-інтернат-гімназії), Бойко Микола Петрович (вчитель фізичної культури та Захисту Вітчизни СЗШ І-ІІІ ст. с. Чечелівка).

За сприяння народного депутата України Кучера Миколи Івановича з вітальною програмою перед освітянами району виступив гурт «Шабля».