onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Віншування ветеранів

Віншування ветеранів

5 травня 2017 року в районному Будинку школярів та молоді відбувся святковий концерт "Пам'ятаємо...Перемагаємо", який об'єднав дві дати - величний День Перемоги у Другій світовій війні та 30-літній ювілей з Дня заснування ветеранських організацій України на теренах Гайсинщини.

З цієї нагоди завітало багато почесних гостей: голова районної державної адміністрації Владислав Уткін, голова районної ради Григорій Боровий, представники міської ради, зокрема депутат міськради Оксана Дика, начальник відділу культури й туризму Гайсинської РДА, заслужений працівник культури України Микола Ричков, начальник управління освіти, фізичної культури та спорту Валентина Шрамко. Серед запрошених гостей - представники громадських організацій (ГО "Спілка учасників бойових дій в АТО м.Гайсина та Гайсинського району", ГО "Союз Чорнобиль"), ветерани Афганістану, військовослужбовці, школярі, містяни, усі небайдужі... Урочисто звучали вітання очільників Гайсинського району - Владислава Анатолійовича Уткіна та Григорія Івановича Борового. З глибокою шаною і повагою до всіх ветеранів вони привітали "іменинників" з їхнім ювілеєм, відзначивши, що "...цей день і ця зала поєднали чотири покоління: тих, хто виборював для нас Перемогу у Другій світовій війні, тих, хто підіймав країну з руїн у повоєнні роки і подарували нам щасливе дитинство, покоління тих, хто стояв у джерел створення незалежної держави України і зовсім юне покоління, кому доведеться й надалі розвивати та зміцнювати нашу країну". Вручили Почесні грамоти та грошові винагороди представникам ветеранських організацій. Відзначили найактивніших учасників районного ветеранського руху голови районної та міської ветеранських організацій - Леонід Гоц та Микола Галузинський, а також голова районної організації інвалідів війни, Збройних Сил України, учасників бойових дій - Павло Очеретнюк. Після урочистостей працівники Будинку школярів та молоді презентували святковий концерт, у якому взяли участь танцювальні колективи БШ ("Дитинство", керівник Марина Стус та "Посмішка", керівник Алла Поздоровкіна), гімназії ("Юність", керівник Ангеліна Римар), вихованці й педагоги Кисляцького НВК для слабочуючих діток, співочі "соловейки" музичної школи під керівництвом Світлани Колосовської та власне, самі іменинники - хор ветеранів (керівник Тетяна Бурякова). Ведучі свята - Костянтин Мартинюк та Марина Драчук - під патріотичні мотиви та з щирою вірою в серці, що неоголошена війна все ж таки скоро закінчиться і запанує МИР нашій землі закінчили концерт такими словами: "Миру в Україні бути! Миру хочуть добрі люди... І дорослі, і малі прагнуть миру на Землі!". В унісон цим словам прозвучала фінальна пісня "Свята перемога" у виконанні Аліни Яхно (РБК).