onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Військово-польові заняття школярів на Гайсинщині

Військово-польові заняття школярів на Гайсинщині

З метою закріплення військових знань і навичок, набутих учнями на заняттях, організованого завершення вивчення курсу "Захист Вітчизни" в школах району щорічно проводяться навчально-польові заняття з учнями 11-го класу, які є обов'язковою складовою навчальної програми предмету "Захист Вітчизни".
 За планом навчально-польових занять 2016-2017 навчального року одинадцятикласники виконали навчальну стрільбу з бойової зброї АК-74 на військовому полігоні урочища "Белендіївка", потренувалися в спорядженні магазинів бойовими патронами, поводженні зі зброєю при стрільбі, дотриманні спеціальних заходів безпеки.
     Випускники мали змогу закріпити набуті знання на практиці та відчути себе справжніми захисниками Батьківщини.

Випускники СЗШ І-ІІІ ст. с. Харпачка