onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Формування і розвиток професійних компетенцій учителя

Формування і розвиток професійних компетенцій учителя

Відповідно до плану роботи управління освіти, фізичної культури та спорту 14 лютого 2017 року на базі районного методичного кабінету проведено семінар-практикум заступників директорів шкіл з навчальної та навчально-виховної роботи.   На семінарі опрацьовувалась методична тема: «Формування і розвиток професійних компетенцій учителя».

Відкрив семінар-практикум завідувач районного методичного кабінету  В.П. Сич, який акцентував увагу присутніх на важливості теми обраної для опрацювання на семінарі, виступив з інформаційним повідомленням про роботу районного методичного кабінету з питань формування професійних компетенцій учителя.

Виконання практичної частини семінару забезпечили учителі-переможці районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2017»: Н.А. Петренко (номінація «Початкові класи», учитель СЗШ І-ІІІ ступенів с.Чечелівка), Н.А. Коваль (номінація «Біологія», учитель НВК:Гайсинська СЗШ-інтернат І-ІІІ ступенів – гімназія), Т.М. Годованюк (номінація «Музичне мистецтво», учитель СЗШ І-ІІІ ступенів с. Кунка), С.М. Каляфіцький (номінація «Інформатика», учитель СЗШ І-ІІІ ступенів №4 м. Гайсин).

Переможці конкурсу провели для заступників керівників шкіл цікаві майстер-класи з питань проведення ділової гри, створення веб-квесту, методичного портфоліо, використання на уроках сучасних інтерактивних вправ, ігрових методик, технологій. Всі присутні на семінарі були активними учасниками проведених майстер-класів.

Семінар пройшов, як насичена, плідна, творча та цікава зустріч заступників директорів шкіл та педагогів-переможців районного етапу конкурсу «Учитель року - 2017». Учасники семінару обговорили зміст проведених майстер-класів, презентацій, ділилися своїми думками, враженнями, досвідом роботи. Учителі, які вже побували на обласному етапі конкурсу, поділились враженнями від спілкування із колегами з навчальних закладів Вінниччини.

По завершенню семінару із заступниками директорів шкіл проведено інструктивно-методичну нараду з питань організації фахової атестації педагогів, проведення курсів підвищення кваліфікації, навчально - методичного та правового забезпечення учасників навчально-виховного процесу.

Заставна