onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Нарада директорів (завідувачів) ДНЗ

Нарада директорів (завідувачів) ДНЗ

26 жовтня 2016 року у приміщенні НВК: Гайсинська СЗШ-інтернат І-ІІІ ст.-гімназія відбулася чергова нарада керівників дошкільними навчальними закладами району.

У ході засідання висвітлювались питання організації харчування, ведення документації з питань управлінської діяльності, дотримання вимог безпеки життєдіяльності та охорони праці, атестації директорів (завідувачів) ДНЗ.

Начальник управління освіти, фізичної культури та спорту Шрамко Валентина Миколаївна довела до відома керівників дошкільних закладів інформацію про попередні підсумки комплексної перевірки, проведеної Департаментом освіти та науки Вінницької ОДА, звернула увагу на раціональне використання енергоресурсів, націлила завідувачів на удосконалення управлінської діяльності.

Завідувач районного методичного кабінету Сич В.П. проаналізував основні проблеми атестаційного періоду, вимоги до проходження атестації керівників дошкільних закладів, відповідальність завідувачів щодо атестації педагогічних працівників.

Методист районного методичного кабінету Подчос В.М. звернув увагу на дотримання правил і вимог нормативних документів з охорони праці, попередження травматизму у закладах у 2016-2017 н.р. та дорожньо-транспортного травматизму, перевірку на об’єктах з тимчасовим або постійним перебуванням вихованців стосовно дотримання вимог техногенної і пожежної безпеки, проаналізував інформацію ДНЗ району про проведення місячника цивільного захисту.

Методист РМК Діхтяр М.Д. акцентувала увагу присутніх на дотриманні вимог Інструкції з організації харчування в дошкільних установах, перевагах та недоліках в управлінській діяльності, веденні контролю за методичною роботою з кадрами. Також спрямувала керівників ДНЗ на впровадження інноваційних підходів до роботи закладів.

IMG 20161026 113959

IMG 20161026 115648