onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Нарада керівників навчальних закладів за участю голови районної державної адміністрації В.А. Уткіна.

26 жовтня 2016 року в залі засідань районного методичного кабінету, за участю голови Гайсинської районної державної адміністрації В.А.Уткіна, начальник управління освіти, фізичної культури та спорту районної державної адміністрації В.М. Шрамко, провела чергову нараду директорів освітянських установ  району. На нараді були присутні керівники загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, працівники управління освіти, фізичної культури та спорту, районного методичного кабінету, господарської групи.

Виступаючи перед присутніми Владислав Анатолійович Уткін інформував керівників навчальних закладів про окремі питання соціально-економічного розвитку району, соціальної сфери, освітянської галузі. Голова РДА щиро подякував освітянам за їх вагомий внесок у розвиток регіону, за вагомі досягнення в ефективній організації навчально-виховного процесу, забезпечення результативних виступів школярів на змаганнях, конкурсах , олімпіадах обласного та всеукраїнського рівнів, за активну життєву і громадянську позицію педагогів. Керівники, учительські колективи більшості шкіл прикладають максимум зусиль для того , щоб в складний для України час згуртувати дитячі, батьківські колективи, територіальні громади, допомогти владі у вирішення питань розвитку держави. Першими помічниками влади, у цій справі, мають стати керівники навчальних закладів, на жаль, не всі це чітко усвідомлюють.   Голова районної державної адміністрації оперуючи конкретними фактами проаналізував роботу окремих директорів шкіл, поставив чіткі завдання для виправлення виявлених та озвучених проблем і недоліків у роботі, особливо наголосивши на необхідності формування патріотизму, відповідальності за доручену справу, державницького підходу у вирішенні питань управління освітньою установою.

Відповідно до робочої програми наради начальник управління освіти, фізичної культури та спорту В.М. Шрамко проінформувала присутніх про попередні підсумки комплексної перевірки діяльності освітніх установ району Департаментом освіти і науки Вінницької ОДА, акцетувала увагу директорів на питаннях початку опалювального сезону, роботи освітніх установ по збереженню теплових та енергетичних ресурсів, дала конкретні доручення керівникам шкіл з ряду важливих питань функціонування закладів освіти.

Стан здійснення контролю за відвідуванням учнями навчальних занять, та стан дотримання вимог з питань ведення ділової документації проаналізувала у своєму виступі   заступник начальника управління освіти, фізичної культури та спорту А.В. Нестерук.

Старший інспектор відділу з питань реалізації державної політики у галузі освіти Я.В.Левандовський інформував учасників наради про проведення конкурсів для обдарованої молоді та про початок конкурсу «GoCamps 2017» спрямованого на підтримку проекту літніх мовних таборів.

Завідувач РМК В.П. Сич інформував керівників про попередні підсумки моніторингу стану впровадження оновлених навчальних програм початкової школи, про виконання плану здійснення атестації керівників шкіл, про підготовку до перевірки щодо забезпечення підручниками учнів загальноосвітніх навчальних закладів та про організаційні умови проведення Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2017».

Про роботу керівників шкіл в рамках проведеного місячника з цивільного захисту та з питань дотримання правил та вимог нормативних документів з охорони праці та БЖД у своєму виступі говорив методист РМК В.М. Подчос, який також наголосив на необхідності організації заходів протипожежної безпеки утримання навчальних приміщень та посилення профілактичної роботи з питань попередження травмування серед учнів під час осінніх канікул.

Методист районного методичного кабінету з виховної роботи В.В.Ревкач виступила перед присутніми з методичними порадами щодо проведення Всеукраїнського Тижня права, Всеукраїнського конкурсу «Україна та НАТО: сучасний погляд української молоді».

Про окремі питання кадрової роботи, ведення наказів з кадрових питань учасників наради ознайомила юрисконсульт управління освіти, фізичної культури та спорту А.В. Семенець.

IMG 20161026 102526042

IMG 20161026 091829129