onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Комплексна перевірка роботи освітянської галузі Гайсинського району

Комплексна перевірка роботи освітянської галузі Гайсинського району

На виконання плану роботи Департаменту освіти і науки облдержадміністрації на 2016 рік та з метою здійснення контролю за станом запровадження інноваційних технологій в управлінську діяльність та навчально-виховний процес управління освіти, фізичної культури та спорту Гайсинської райдержадміністрації, методичного кабінету, навчальних закладів Гайсинського району. Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації від 12.10.2016 року № 468 у районі з 18.10.2016 року по 24.10 2016 року проводиться комплексна перевірка.
Працює комісія у складі:
Буняка Володимира Володимировича – заступника директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації – начальника управління загальної середньої, дошкільної освіти та виховної роботи (голова комісії).
Дорош Олени Кирилівни – начальника відділу загальної середньої та дошкільної освіти управління (заступник голови комісії).
Панчук Олени Анатоліївни – головного спеціаліста відділу загальної середньої та дошкільної освіти.
Лемещенка Олександра Олександровича – головного спеціаліста відділу загальної середньої та дошкільної освіти.
Бачинської Тамари Вікторівни – головного спеціаліста відділу загальної середньої та дошкільної освіти.
Чернелівської Євгенії Францівни – головного спеціаліста відділу загальної середньої та дошкільної освіти.
Кривої Галини Олександрівни – головного спеціаліста відділу професійно-технічної освіти.
Мусія Валерія Васильовича – провідного спеціаліста сектору супроводження кошторисів, фінансування та звітності Центру матеріально-технічного та інформаційного забезпечення закладів освіти області.
Козачишиної Вікторії Вікторівни – методиста Навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти Вінницької області.
Стужука Миколи Івановича – методиста відділу військово-патріотичного виховання, основ здоров’я та фізичного культури Вінницької академії неперервної освіти.
Лесіної Олени Вікторівни – завідувача відділу початкового навчання Вінницької академії неперервної освіти.
Колосінської Галини Іллівни – методиста відділу дошкільної освіти Вінницької академії неперервної освіти.
Воловодівської Валентини Анатоліївни – головного спеціаліста відділу освіти Теплицького району.
Сопченко Тетяни Василівни – завідувача КЗ «Немирівський РМК».