onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Святого Миколая зустрічають на Гайсинщині

Святого Миколая зустрічають на Гайсинщині

Сьогодні Президент України Петро Порошенко привітав усіх дорослих і дітей нашої країни з Днем Святого Миколая Чудотворця. Він говорив, що це світле свято приходить до нас у передноворіччя з вірою у здійснення найзаповітніших мрій, вселяє почуття турботи та любові, надихає на добрі справи. Наголосив, що саме зараз важливо зберегти шляхетність і милосердя, не втратити душевне тепло і ласку. Кожен із дорослих має стати помічником Святого Покровителя, захищати Україну, працювати заради миру на нашій землі. Президент переконаний, що це свято дасть можливість нашим дітям повірити в казку і Боже благословення.
  Школярі Гайсинщини готувались до свята з вірою, що Святий Миколай завжди оберігатиме їх, даруючи щастя, радість і надію.
   Кожна дитина дуже чекає подарунка в День святого Миколая. Активісти шкільного дитячого волонтерського руху “Фабрика добра” СЗШ № 2 м. Гайсин (директор Сінчук Д.Д.) вирішили провести благодійну акцію і відправити посилку в дитячий інтернат м. Щастя, учні початкових класів принесли іграшки, а учні середніх та старших класів - солодощі. Школярі написали лист з вітальними рядками, причепили до іграшок паперові долоньки зі словами: “Я хочу з тобою дружити”.

21

22
  Вихованці Будинку школярів та молоді (директор Турчин А.С.) щиро відгукнулися на допомогу волонтерам з "Мальви" і передали свої "миколайчики" бійцям на передову! Напередодні свята вихованці гуртків "Іграшки", "Вернісаж" (керівник Унковська М.Ю.), "Сувенір", "Комп'ютерна грамота" (керівник Мельничук Н.О.), "Макраме", "Золота соломка" (Горішевська В.В.) взяли участь у акції "Фабрика Діда Мороза": виготовили маленькі подаруночки- сувеніри, в які вклали частинку своєї душі.

бш1

бш2
  З нетерпінням чекали цьогоріч Святого Миколая учні СЗШ І-ІІІ ст. с. Кузьминці (директор Волошанюк С.Г.). У школі працювала майстерня Святого Миколая, щоб допомогти йому вчасно привітати дітей зі святом. І ось, Святий Миколай з чарівними янголятками завітав до дітлахів з найщирішими побажаннями та смачними подарунками, які отримали усі школярі. Діти уважно слухали мудрі настанови Святого Миколая та його помічників, а ще дуже щиро просили у нього порозуміння, благодаті та миру для України.

к2

к1
 Виховний захід «ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ - ДУША ВЕСЕЛО СПІВАЄ» провели з учнями 1-5 класів у СЗШ І-ІІІ ст. с. Харпачка (директор Химич В.Г.) з метою розширення знань про зимові традиції та обряди, виховання бажання впроваджувати і оберігати народні звичаї і традиції свого народу, бажання робити добро. Свято пройшло цікаво і весело.

х1

х2
  До учнів СЗШ І-ІІІ ст. с. Зятківці (директор Іщенко М.І.) завітав з привітаннями та побажаннями святий Миколай з Янголом та Зірочкою, яка своїм сяйвом допомагає йому в дорозі. Святий Миколай побажав бути дітям чемними, добрими, мати теплі, лагідні серця, що стане найкращою подякою для нього.

з1

32
  У СЗШ І - ІІІ ст. с. Носівці (директор Костюк Н.Г.) пройшов конкурс " Чобіток Миколаю. " Учні виготовляли власноруч чобіток і писали привітання святому Миколаю. Найактивнішими були учні 1 класу. Журі визначало переможців конкурсу.

н1

н2

Школярі СЗШ № 4 м. Гайсин (директор Сташко І.В.) організували КТС «Фабрика Діда Мороза». Кожен клас долучився до виготовлення ялинкових прикрас. Іграшки, виготовлені власноруч, солодощі, новорічний настрій учні дарують воїнам-захисникам, бійцям АТО. Звичайно ж це ті подарунки, які несуть тепло дитячих сердець, добро, радість, щирість і найкращі побажання миру, нових перемог у 2016 році.

42

4111