onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Семінар-практикум учителів хімії

Семінар-практикум учителів хімії

На базі районного методичного кабінету проведено черговий семінар-практикум учителів хімії. Тема семінару   «Нестандартні форми роботи на уроках хімії – шлях до формування творчої особистості учня».

Під час проведення теоретичної частини семінару-практикуму керівником РМО Мехед Людмилою Євгенівною було акцентовано увагу присутніх на питаннях використання в організації навчально-виховного процесу форм роботи, що дозволяють якісно виконати одне з актуальних завдань сучасної освіти – пошук оптимальних шляхів зацікавлення учнів навчанням, підвищення їх розумової активності, спонукання до творчості, виховання школяра як життєво і соціально компетентної особистості, вироблення вмінь практичного і творчого застосування здобутих знань.

З досвідом впровадження інтерактивних технологій в навчально-виховний процес познайомила колег учитель хімії СЗШ І-ІІІ ступенів с.Кузьминці Кочерягіна Наталія Петрівна. До уваги вчителів району була запропонована цікава презентація на тему «Розвиток критичного мислення учнів», яку підготувала учитель хімії СЗШ І-ІІ ступенів с.Косанове Романенко Ірина Анатоліївна.

Практичну частину семінару-практикуму провів завідувач районного методичного кабінету Сич Віталій Петрович. Учителі хімії в інтерактивному режимі працювали над вивченням кращого досвіду роботи переможців ІІ та ІІІ турів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2015», який висвітлений в інтернет ресурсах: «Освіта Вінниччини», «Офіційний сайт Інституту модернізації змісту освіти». Учасники семінару переглянули та обговорили відеоурок та майстер-клас лауреата Всеукраїнського туру конкурсу «Учитель року» Рогожнікової О.В., учителя хімії СЗШ №169 м.Дніпропетровська.

У ході підведення підсумків роботи районного семінару-практикуму вчителі хімії визначили основні напрямки педагогічної діяльності щодо реалізації проблеми активізації пізнавальних інтересів учнів, розвитку їх інтелектуальних та творчих здібностей.

timdyti

kdgidk