onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Районний семінар вчителів з основ здоров'я

Районний семінар вчителів з основ здоров'я

Відповідно до плану роботи відділу освіти на IV квартал 2015 року 27 листопада на базі СЗШ І-ІІІ ст. № 2 м. Гайсин проведено районний семінар вчителів з основ здоров’я на тему "Обираємо здоровий спосіб життя".

Відкрила семінар заступник директора школи з навчально-виховної роботи Груша Н.Д., яка акцентувала увагу присутніх на важливості теми семінару та представила роботу адміністрації школи щодо впровадження здорового способу життя в навчальному закладі, а після її виступу учасникам семінару представили для перегляду презентацію про школу та її життя.

Також на семінар був запрошений лікар-нарколог – Могила Б.Л., який виступив перед учителями з доповіддю про здоровий спосіб життя. У своєму виступі він акцентував особливу увагу на ситуації яка склалася і є, нажаль, у нашому районі та області з наркоманії. Ним було оголошено статистичні дані наркозалежних людей по району, методи виявлення та визначення наркотичного стану. Проведена роз’яснювальна робота по профілактиці та попередженню наркоманії у дітей шкільного віку, зокрема у підлітків, надані рекомендації та порядок дій у разі виявлення в школі дітей у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння. Також Могила Б.Л. наголосив на важливості тісної співпраці між наркологічним кабінетом та адміністраціями шкіл, готовності проведення зустрічей з учнями, для проведення роз’яснювальної роботи серед них з метою своєчасного визначення, попередження наркоманії та пропаганди здорового способу життя серед учнівської молоді.

Наступну частину семінару представила увазі учасників педагог організатор - Костюк Н.В. та учні школи. Це був фрагмент відкритого виховного заходу на тему «Мій світ у мережі», де учні продемонстрували присутнім вплив мережі Інтернет та соціальних мереж на учнівську молодь.

Також свою роботу представляв учитель основ здоров’я СЗШ І-ІІІ ст. № 2 – Романюк М.П. Його виступ супроводжувався презентацією його роботи з учнями, зокрема пропаганди здорового способу життя, виховуванням в собі здорової духом і тілом людини. Учасники семінару мали можливість побачити і оцінити, роботи вчителя по залученню учнів до туристичних походів, велопробігів, походів до лісу та єднання з природою. В залі, де проходив семінар, були розвішанні стинівки та плакати, виготовленні учнями школи щодо пропаганди здорового способу життя та агітацію берегти себе та оточуючих.

Методист РМК - Подчос В.М., провів нарадчу частину семінару та в продовженні теми здорового життя молоді, продемонстрував учасникам відео фрагменти навчальних фільмів з теми «Безпека дітей в Інтернеті», «Розкажіть дітям про безпеку в Інтернеті», «Діти в Інтернеті». Після перегляду було проведено обговорення даної проблеми, визначенні основні напрямки та шляхи її вирішення, наголошено на обов’язковому проведенні з дітьми та їх батьками роз’яснювальної роботи щодо безпечного користування мережею Інтернет з максимальної користю для навчання та розвитку при умові дотримання основних правил БЖ та збереженням здоров’я дітей.

Семінар пройшов, як насичена, плідна, творча зустріч вчителів предмету основи здоров’я. Учасники семінару обговорили зміст виступів, презентацій, відео фрагментів, ділилися своїми думками, враженнями, обговорювали проблеми, ділилися досвідом роботи. По завершенню семінару було проведено підведення підсумків, сплановано роботу та основні напрямки роботи методичного об’єднання вчителів основ здоров’я.

SAM 5771

SAM 5757