onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Меморіальна дошка герою у СЗШ І-ІІІ ст. с. Гранів

Меморіальна дошка герою у СЗШ І-ІІІ ст. с. Гранів

19 листопада на території СЗШ І-ІІІ ст. с. Гранів відбулося відкриття меморіальної пам’ятної дошки військовослужбовцю Мельнику Олександру Івановичу, який закінчив Гранівську школу.
Під час несення служби у зоні АТО поблизу Донецька Олександр отримав важке кульове поранення. 12 червня 2015 року у військовому госпіталі м. Дніпропетровськ перестало битися серце відважного героя. Та в пам’яті народній він залишиться на все життя, подавши гідний приклад майбутньому поколінню.
  На відкритті пам’ятної дошки Мельнику Олександру Івановичу присутні заступник голови райдержадміністрації Сергій Несвятий, заступник голови районної ради Олександр Цвігун, начальник відділу освіти райдержадміністрації Валентина Шрамко, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Микола Ричков, комісар Гайсинського районного комісаріату, підполковник Олександр Захарчук, сільський голова с. Гранів Віктор Боднюк, сільський голова с. Михайлівка Валентина Топочканова, мати загиблого воїна Катерина Мельник, сестра загиблого земляка Людмила Паламарчук, представники громадської організації «Спілка учасників бойових дій АТО Гайсина та Гайсинського району» на чолі з її головою Миколою Данилюком, голова громадської організація «Правозахисна організація солдатських матерів «Мальва»» Людмила Менюк.
Багато слів скорботи було сказано під час сумних урочистостей гостями, дітьми та учителями Гранівської школи. Виступаючі висловили велику вдячність матері Олександра Мельника, його вчителям за те, що виховали справжнього патріота України, який віддав за неї життя.
  Присутні вшанували пам’ять загиблого земляка хвилиною мовчання і поклали квіти до меморіальної дошки.

pb1pb2pb3pb4pb5

pb6pb7pb8pb9pb10