onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Робота з батьками в ДНЗ

Робота з батьками в ДНЗ

На виконання плану роботи на 2015-2016 н. р. у ДНЗ №1 «Пролісок» (завідувач Бондар О.І., вихователь-методист Артеменко Т.І.) 6 листопада 2015 р. були проведені загальносадові батьківські збори на тему: «Спільна робота ДНЗ і сім’ї щодо формування навичок безпечної поведінки у дітей».

На засідання були запрошені батьки усіх вікових груп, педагоги закладу, інспектор відділення пожежної інспекції капітан служби цивільного захисту Рудик Б.С.

До учасників зібрання присутніми звернулася керівник закладу Бондар О.І., яка зазначила, що питання безпеки життєдіяльності дітей є пріоритетним у роботі дошкільного закладу, адже дуже важливо навчити маленьку людину цінувати власне здоров’я і відповідально ставитись до своєї безпеки.

Вихованці дошкільного закладу підготували для батьків: діти середньої групи «Сонечко» заспівали пісню «Любий садочок», інструктор з фізкультури Плаксієнко О.П. з дітьми середньої групи «Вінні-Пух» показала комплекс ігрового стретчингу з веслами, а діти старшої групи виконали таночок «З сірниками не пустуй».

Завідувач ДНЗ Бондар О.І. запросила до слова Рудика Б.С., який запропонував корисні поради батькам щодо виховання у дітей навичок безпечної поведінки і наголосив, що небезпеки можна уникнути, якщо формувати у дошкільників вміння бути обережними.

Соціальний педагог Олійник І.К. проаналізувала результати анкетування, проведеного завчасно, та запропонувала батькам буклети «Безпека змалку».

Вихователь-методист Артеменко Т.І. презентувала організацію роботи в ДНЗ по формуванню навичок безпечної поведінки «Безпека - це не сума знань, а стиль життя», у ході якої познайомила присутніх з темами уроків практичного життя, цільових інструктажів, хвилинок безпеки, тижня безпеки.