onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Козацьке коло юних джур

Козацьке коло юних джур

p1hsd0bbhs16immr1fbe14ni1esg1824-25 квітня 2024 року на базі ліцею №7 м. Гайсин був проведений І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» «(Джура)». 18 кращих роїв Гайсинської громади вийшли на старт змагань. У перший день змагалися джури середньої групи: рій «Патріот» (ліцей №7 м. Гайсин), рій «Відчайдушні» (ЗЗСО І-ІІІ ст. №6 м. Гайсин), рій «Київська Русь» (ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 м. Гайсин), рій «Гайсинські соколи» (ЗЗСО І-ІІІ ст. №4 м. Гайсин), рій «Запорожці» (ЗЗСО: СЗШ І-ІІІ ст.- ДНЗ с. Бондурі), рій імені Петра Сагайдачного (ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Бубнівка), рій імені Вадима Проніна (ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Г.Т. Танцюри с. Зятківці), рій «Патріот» (ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Карбівка), рій «Нащадки козаків» (ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Куна), рій «Хоробрі серця» (ЗЗСО І-ІІ ст. с. Гунча), рій «Соколи» (ЗЗСО І-ІІ ст. с. Лад. Хутори). У другий конкурсний день демонстрували свої знання та навички старші джури: рій «Молодь України» (ЗЗСО І-ІІІ ст. №6 м. Гайсин), рій «Вільні люди» (ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 м. Гайсин), рій «Гайдамаки» (ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 м. Гайсин), рій «Незламні» (ЗЗСО І-ІІІ ст. №5 м. Гайсин), рій «Нескорені серця» (ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Кисляк), рій «Кіблицькі січовики» (ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Кіблич), рій «Молода Січ», (ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Чечелівка).

Учасників гри привітала головний спеціаліст відділу освіти Гайсинської міської ради Буга Ольга Петрівна, яка побажала юним джурам цікавої гри, вдалих стартів та результативних фінішів на етапах.

Під час гри команди-рої середньої групи випробовували себе на етапах «Впоряд», «Відун», «Рятівник», «Стрільба».

Козацький вишкіл, гарт, фізичну міць та силу на етапах «Впоряд», «Відун», «Рятівник», «Стрільба», «Метання гранати», «Фізична підготовка», «Пластун» демонстрували старші джури. Для учасників змагань була організована зустріч із представниками Гайсинського районного товариства Червоного Хреста України. Волонтер, інструктор з першої допомоги Алла Мельник провела майстер-клас по наданню першої допомоги. На етапі «Мінна безпека» старшокласники мали можливість прослухати лекцію та переглянути тематичну презентацію, ознайомитися з наочними посібниками та макетами вибухових пристроїв.

За результатами гри переможцями стали:

Середня група

І місце – рій «Патріот» (ліцей №7 м. Гайсин)

ІІ місце – рій «Молодь України» (ЗЗСО І-ІІІ ст. №6 м. Гайсин)

ІІІ місце – рій «Гайсинські соколи» (ЗЗСО І-ІІІ ст. №4 м. Гайсин)

Старша група

І місце – рій «Молода Січ» (ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Чечелівка)

ІІ місце – рій «Відчайдушні» (ЗЗСО І-ІІІ ст. №6 м. Гайсин)

ІІІ місце – рій «Гайдамаки» (ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 м. Гайсин)

Велика подяка керівникам, виховникам, які готували, тренували та підтримували своїх вихованців. Переможці І етапу гри будуть змагатися на обласному етапі.