onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Фестиваль зі спортивного орієнтування «Гранів скликає друзів»

Фестиваль зі спортивного орієнтування «Гранів скликає друзів»

17-19 жовтня   на базі СЗШ І-ІІІ ст. с. Гранів   відбувся фестиваль зі спортивного   орієнтування «Гранів скликає друзів».

Розпочався фестиваль урочистим відкриттям, на якому всіх присутніх спортсменів привітали начальник відділу освіти В. М. Шрамко та методист спортивного відділу Вінницького обласного центру   туризму, спорту, краєзнавства та екскурсій   Сушко О.В.

Право підняти державний прапор було надано наймолодшій учасниці змагань Задорожній Вікторії з Шиманівки, Теплицького р-ну та найтитулованішій спортсменці, дворазовій чемпіонці України 2015 року Задніпрянець Альоні з с. Гранів.

У фестивалі брали участь туристи з навчальних закладів  с. Гранів, с. Бубнівка, с. Кузьминці, с. Гунча, районного Будинку школярів та молоді, СЗШ №4, НВК: Гайсинська СЗШ інтернат-І-ІІІ ст. -гімназія, НВК: СЗШ І-ІІІ ст. –гімназія м. Гайсин (Гайсинський р-н). Завітали на Гайсинщину школярі із  Теплика, Немирівського р-ну,   Шиманівки, Вінниці, Крижопільського р-ну та м. Умань.

За три дні кожен спортсмен пробіг 5 дистанцій: лабіринт, орієнтування за вибором, 4 – етапну   естафету, спринт, орієнтування по маркованій дистанції.

Вітаємо юних туристів Гайсинщини, які стали переможцями змагань на дистанціях:

ЛАБІРИНТ

Штефанюк Ілля (Гранів)

Грицина Вячеслав (Гранів)

Пшенична Юлія (НВК: СЗШ І-ІІІ ст. –гімназія м. Гайсин)

Погорілий Василь (НВК: Гайсинська СЗШ інтернат-І-ІІІ ст. –гімназія)

Совенко Анна (Гранів)

Сомик Олена     (Гранів)

ОРІЄНТУВАННЯ ЗА ВИБОРОМ

Корненко Альона (Гранів)

Цимбалюк Вероніка (НВК: СЗШ І-ІІІ ст. –гімназія м. Гайсин)

Совенко Олег (Гранів)

Задніпрянець Альона (Гранів)

Сомик Олена (Гранів)

Бабак Антон _(Бубнівка)

СПРИНТ

Грицина Вячеслав (Гранів)

Совенко Олег (Гранів)

Задніпрянець Альона (Гранів)

Сомик Олена (Гранів)

Бабак Антон (Бубнівка)

ЕСТАФЕТА

Сомик Олена, Бабак Антон, Рискальчук Дмитро, Задніпрянець Альона (збірна Гранів-Бубнівка)
Люлька Алевтина, Долиняний Сергій, Совенко Анна, Совенко Олег ( збірна Немирів, Гунча, Гранів)
Гуцаленко Ульяна, Савчук Володимир, Мензульський Едуард, Шевченко Анна   (збірна Немирів, Теплицький р-н, Бубнівка)
Островська Надія, Макаренко Аліна, Грицина Вячеслав
(Гранів)

ОРІЄНТУВАННЯ ПО МАРКОВАНІЙ ДИСТАНЦІЇ

Бабак АнтонКондратюк Микола ( Бубнівка)

Уманець Наталія (Гранів)

Рискальчук Дмитро, Сомик Олена   (Гранів)

Совенко Олег, Задніпрянець Альона(Гранів)

Найбільшого успіху досягли Рискальчук Дмитро та Сомик Олена (СЗШ І-ІІІ ст. с. Гранів), які здобули перемоги на 5 дистанціях у своїх вікових групах і стали абсолютними переможцями.