onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Весняний мистецький майданчик

Весняний мистецький майданчик

Упродовж березня місяця 2024 року в онлайн форматі проведено місцевий етап фестивалю вчительської та учнівської творчості «Проліски надії-2024», учасниками якого стали 52 педагога та 201 дитина із 10 закладів загальної середньої освіти (ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1, № 2, № 4, № 6, ліцей № 7 м. Гайсин, ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Карбівка, с. Бондурі, Куна, Бубнівка, ЗЗСО І-ІІ ст. с. Лад Хутори), Гайсинського міського Будинку школярів та молоді, КУ «Інклюзивно-ресурсний центр Гайсинської міської ради.

На розгляд журі були подані відеоматеріали виступів творчих колективів освітян Гайсинської громади в жанрах: вокальне мистецтво (ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1, № 2, № 4, № 6, ліцей № 7 м. Гайсин, ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Карбівка, с. Бондурі, Куна, Бубнівка, Будинок школярів та молоді, КУ «Інклюзивно-ресурсний центр Гайсинської міської ради); інструментальне мистецтво (ЗЗСО І-ІІІ ст. № 4, № 6 м. Гайсин, ліцей № 7 м. Гайсин), хореографічне мистецтво (ліцей № 7 м. Гайсин, ЗЗСО І-ІІІ ст. №1, № 4, ЗЗСО: СЗШ І-ІІІ ст. –ДНЗ с. Бондурі, ЗЗСО І-ІІ ст. с. Лад. Хутори, Будинок школярів та молоді); оригінальний жанр (міський Будинок школярів та молоді, ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Бубнівка). Серед учасників: хоровий колектив ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Куна, ансамбль вчителів ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Карбівка, дитячі ансамблі (ЗЗСО І-ІІІ ст. № 4 м. Гайсин, ЗЗСО: СЗШ І-ІІІ ст. –ДНЗ с. Бондурі), дитячі дуети (ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1, № 6 м. Гайсин), дует вчителів (ЗЗСО І-ІІІ ст. № 6 м. Гайсин), дитяче тріо (ЗЗСО І-ІІІ ст. № 4 м. Гайсин), квартет учителів (ЗЗСО І-ІІІ ст. № 4 м. Гайсин). Сольні номери представили педагоги ліцею № 7 м. Гайсин, ЗЗСО І-ІІІ ст. № 2, Гайсинського міського Будинку школярів та молоді, КУ «Інклюзивно-ресурсний центр Гайсинської міської ради».

За кращу виконавчу майстерність, тематичну спрямованість, вдалий підбір репертуару, щорічну, систематичну підготовку до огляду грамотами відділу освіти та районної організації профспілки працівників освіти нагороджено:

Вчительсько-учнівський колектив ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Бубнівка (директор Кондратюк М.В., заступник директора з виховної роботи Коваленко І.С.)

Окремих виконавців:

-             Костюк Наталію Валеріївну – педагога-організатора ЗЗСО І-ІІІ ст. № 2 м. Гайсин

-             Богдан Анну Василівну – керівника гуртка Гайсинського міського Будинку школярів та молоді

-             Яхно Аліну Юріївну – асистента вчителя ліцею № 7 м. Гайсин

-             Васильчук Галину Олександрівну – методиста Гайсинського міського Будинку школярів та молоді

-             Фурсову Ларису Миколаївну – директора КУ «ІРЦ ГМР»

Вокальний ансамбль «Сюрприз» ЗЗСО І-ІІІ ст. № 4 м. Гайсин (кер. Лічманюк Ю.Д.).

Вокальний жіночий ансамбль ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Карбівка (кер. Гуцалова С.А.).

Хоровий колектив ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Куна (кер. Шатілов М.Б.)

Танцювальні колективи:

-  Народний колектив спортивно-естрадного танцю «Посмішка» Гайсинського міського Будинку школярів та молоді (кер. Поздоровкіна А.М.)

-  «Реверанс» ліцею № 7 м. Гайсин (кер. Горбунова Т.Г.)

-  «Ексклюзив» ліцею № 7 м. Гайсин (кер. Голомовзий П.П.)

-  танцювальний колектив ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 м. Гайсин (кер. Римар А.П.)

Квартет учителів ЗЗСО І-ІІІ ст. № 4 м. Гайсин (кер. Лазаренко Д.І.):

-  Лазаренко Оксану Євгеніївну

-  Лічманюк Юлію Дмитрівну

-  Данчук Наталію Михайлівну

-  Лазаренка Дмитра Івановича

Вчительський дует ЗЗСО І-ІІІ ст. № 6 м. Гайсин (кер. Гнатишина О.О.):

-  Сіньковську Наталію Миколаївну

-  Проценко Олесю Петрівну

Дитячий дует ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 м. Гайсин (кер. Глушко О.В.):

-  Мельник Дарину

-  Микитенко Владиславу.

Бажаємо учасникам фестивалю не втрачати натхнення, створювати щось нове та цікаве, дивувати своєю творчістю та досягати успіхів!