onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Волейболістки визначили кращі команди проєкту «Пліч-о-пліч»

Волейболістки визначили кращі команди проєкту «Пліч-о-пліч»

p1hp83ijav1gip1mt7f92186q1htj613 – 15 березня в спортивній залі ЗЗСО І-ІІІ ст. м. Гайсин пройшли ігри ІІ етапу проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу серед дівчат. В змаганнях стартувало вісім команд: ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 м. Гайсин, ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 м. Гайсин, ЗЗСО І-ІІІ ст. №4 м. Гайсин, ЗЗСО І-ІІІ ст. №6 м. Гайсин, ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Кисляк, ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Степашки, ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Харпачка, ЗЗСО І-ІІ ст. с. Лад. Хутори. Вони були розподілені на дві попередні групи. По дві кращі команди з кожної групи вийшли до фінального турніру, під час якого в п’ятницю було розіграно нагороди проєкту.

В першому півфіналі команда ЗЗСО І-ІІІ ст. №6 м. Гайсин з рахунком 3:0 перемогла команду ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 м. Гайсин. В другому – команда Харпачки з таким же рахунком обіграла волейболісток Кисляка.

Далі відбулись фінальні зустрічі. У грі за третє місце команда ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 м. Гайсин (керівник закладу – Гевеленко О.М., учитель фізкультури – Побережець О.Л.) перемогла команду ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Кисляк і виборола «бронзові» медалі.

А «золото» вибороли волейболістки ЗЗСО І-ІІІ ст. №6 м. Гайсин (керівник закладу – Мигидюк О.Д., вчителі фізкультури – Богдан Л.Ф. та Зінченко О.В.), які у фіналі перемогли команду ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Харпачка (керівник закладу – Химич В.Г., вчителька фізкультури – Демчук В.А.).

Учасники змагань дякують адміністрації ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 м. Гайсин (керівник закладу Буга О.В.) за гарні умови, створені для проведення змагань.

Команда-переможниця виборола право презентувати Гайсинську територіальну громаду на ІІІ (районному) етапі «Пліч-о-пліч».