onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — 210-й річниці Великого Кобзаря

210-й річниці Великого Кобзаря

p1hoeipek91s17gjhm893vf1jued9 березня минуло 210 років з Дня народження великого патріота України, співця долі українського народу, генія, поета, письменника, етнографа, художника, громадського діяча - Тараса Григоровича Шевченка.

З нагоди відзначення пам’ятної дати в бібліотеці ЗЗСО І-ІІІ ст. № 3 м. Гайсин проведено літературну зустріч, на якій зібрались поціновувачі українського мистецького слова: переможці ІІІ та учасники фінального етапу XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» та вчителі, які їх готували, переможці Шевченківських читань, керівники освітніх закладів, педагоги, учні.

Учасники літературної студії мандрували стежинами життєвого шляху Кобзаря, торкнулись серцем до його творчості, ознайомились із Шевченком як із поетом, художником, громадським та політичним діячем. Поціновувачі творчості великого Кобзаря декламували поезії Шевченка, читали авторські вірші, співали пісні, інсценізували твори.