onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Пліч-о-пліч продовжили волейболісти

Пліч-о-пліч продовжили волейболісти

prapor-plich-o-plich-voleybol-800x800-1Продовжується втілення проєкту «Пліч-о пліч всеукраїнські шкільні ліги» в Гайсинській громаді. 6 – 7 березня змагались юнаки-волейболісти, які впевнено готувались зі своїми наставниками. Старт взяли сім найсміливіших команд: ЗЗСО І-ІІІ ст. №1, №3, №6 м. Гайсин, ЗЗСО І-ІІІ ст. сіл Бубнівка,  Кисляк,  Кіблич, ЗЗСО І-ІІ ст. с. Лад. Хутори

У результаті проведення попередніх групових ігор, до фінальних зустрічей вийшло чотири команди, які і розіграли нагороди проєкту. В півфіналах команда Бубнівки виграла в команди ЗЗСО №1, а ЗЗСО №6 – у команди Кіблича з однаковим рахунком 3:0.

«Бронзові» медалі турніру здобули волейболісти ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 м. Гайсин (керівник закладу – Ткачук Н.М., тренер – Горбатюк М.П.), які виграли в команди Кіблича 3:0.

А найвпертіша боротьба була, як і очікувалось, у фіналі турніру, де зустрілись найсильніші волейболісти. Команда ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Бубнівка (керівник закладу – Кондратюк М.В., учитель фізкультури – Топалов Ю.Є.) перемогла в першій партії, але поступилась у другій і третій та зайняла друге місце. Перемогу ж здобули волейболісти ЗЗСО І-ІІІ ст. №6 м. Гайсин (керівник закладу – Мигидюк О.Д., вчителі фізкультури – Богдан Л.Ф. та Зінченко О.В.).