onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Футзалісти розіграли нагороди «Пліч-о-пліч»

Футзалісти розіграли нагороди «Пліч-о-пліч»

0-02-05-4bf1bf150b307bd97b56c90b55ad779b4de6054b5cb900c03cae94c663e31412 ad10d2183f143bb8Футзал – наймасовіший вид спорту в рамках проекту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» як у країні в цілому, так і в нашій громаді. 6525 команд стартувало у футзалі в Україні, 15 – в Гайсинській громаді, а саме: ліцей №7 м. Гайсин, ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 м. Гайсин, ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 м. Гайсин, ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 м. Гайсин, ЗЗСО І-ІІІ ст. №4 м. Гайсин, ЗЗСО І-ІІІ ст. №5 м. Гайсин, ЗЗСО І-ІІІ ст. №6 м. Гайсин, ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Бубнівка, ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Губник, ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Г.Т. Танцюри с. Зятківці, ЗЗСО І-ІІІ ст. Карбівка, ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Куна, ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Чечелівка, ЗЗСО І-ІІ ст. с. Гунча, ЗЗСО І-ІІ ст. с. Жерденівка,. В зв’язку з такою кількістю учасників змагання проводились в три дні. Спочатку команди стартували в чотирьох попередніх групах, а в перший день весни переможці груп розіграли нагороди.

Півфінали пройшли по різному. В першому з них команда ЗЗСО №4 впевнено перемогла єдину команду з шкіл-дев’ятирічок, яка вийшла до півфіналу – Гунчу з рахунком 9:0. В другому – команди ЗЗСО №1 та ліцею №7 зіграли внічию 1:1 і лише в післяматчевих пенальті перемогли футзалісти першої школи.

Футзалісти ліцею №7 м. Гайсин (керівник закладу – Мендусь Л.Г., тренер – Береговий М.С.) здобули бронзові медалі, перемігши в грі за третє місце гунчан з рахунком 4:0.

«Золото» ж здобули футзалісти ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 (керівник закладу – Ткачук Н.М., тренер – Горбатюк М.П.), які у фіналі переграли команду ЗЗСО І-ІІІ ст. №4 м. Гайсин (керівник закладу – Боровий Г.І., тренер – Підгурський О.Ф.) з рахунком 3:1. Таким чином команда першої школи здобула право представляти Гайсинську громаду на ІІІ районному етапі проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з футзалу.

Учасники змагань погдякували адміністрації ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 м. Гайсин (керівник закладу – Буга О.В.) за гарні умови, створені для проведення змагань.

Наступного тижня в ІІ етапі проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» стартують юнаки-волейболісти.