onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Старт ІІ етапу змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» у Гайсинській територіальній громаді

p1hniaf6i31tci9keh21gub1mk4e23 лютого 2024 року в спортивній   залі ЗЗСО І-ІІІ ст. №6 м. Гайсин відбулось урочисте відкриття ІІ (територіального) етапу змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти Гайсинської міської ради.

Метою проєкту є формування ефективної моделі розвитку фізичної культури й спорту у закладах загальної середньої освіти, сталих традицій та мотивацій учнівської молоді щодо фізичного виховання як важливого чинника забезпечення здорового способу життя та європейських стандартів і підходів до організації дозвілля.

У другому етапі змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» серед закладів загальної середньої освіти у 2023/2024 навчальному році, що проходить за ініціативи Президента України Володимира Зеленського під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО» у Гайсинській територіальній громаді візьмуть участь 52 команди в усіх семи номінаціях проєкту.

Урочисте відкриття пройшло у святковій та дружній атмосфері. З привітаннями до учасників змагань виступили почесні гості: секретар виконавчого комітету Гайсинської міської ради Андрій Філімонов та начальник відділу освіти Гайсинської міської ради Валентина Шрамко. Головний суддя Юрій Охріменко оголосив змагання відкритими. Глядачів порадували своїм виступом наймолодші черлідерші - четвертокласниці з ліцею №7. Учасники дійства взяли участь у фотосесії, а опісля закипіли спортивні баталії.

Першими стартували змагання з черліденгу. Перемогу тут здобули дівчата з ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 м. Гайсин (керівник закладу – Ткачук Н.М., тренер – Римар А. П.), другими стали черлідерші з ліцею №7 м. Гайсин (керівник закладу – Мендусь Л.Г., тренер – Голомовзий П.П.).

Далі розпочали свої матчі юнаки-баскетболісти. В змаганнях взяло участь 5 команд, а перемогу здобули спортсмени з ліцею №7 (керівник закладу Мендусь Л.Г., тренер – Демидась В.В.). другими стали баскетболісти ЗЗСО І-ІІІ ст. №6 м. Гайсин (керівник закладу Мигидюк О.Д., тренери – Богдан Л.Ф. та Зінченко О.В.), третіми – ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Чечелівка (керівник закладу – Яроменко Н.П., учитель фізкультури – Підрушняк Я.А.).

За словами дітей, участь в проєкті їм сподобалась, вони дякували організаторам та хазяям – ЗЗСО І-ІІІ ступенів №6 (керівник закладу – Мигидюк О.Д.) і з нетерпінням чекатимуть наступних змагань, а вони (футзал) відбудуться вже на наступному тижні.

Переможці ж звітних змагань розпочинають підготовку до ІІІ (районного) етапу проєкту.