onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Таланти Поділля-2023

Таланти Поділля-2023

p1hff1mgmv1ivsr901jfscjkpla416 листопада в обласному молодіжному центрі «Квадрат» відбулося щорічне відзначення обдарованої молоді та кращих освітян Вінниччини «Таланти Поділля-2023».

Переможців різноманітних Всеукраїнських конкурсів, змагань та олімпіад, а також їх наставників у цей день вітали голова обласної Ради Вячеслав Соколовий, його заступник Ігор Івасюк, народна депутатка України Ірина Борзова та перша заступниця начальника обласної військової адміністрації Наталя Заболотна.

Серед нагороджених гордість Гайсинської громади: Лізавенко Олена, учениця 11 класу ліцею № 7 м. Гайсин та Гулій Єлизавета, учениця 5 класу ЗЗСО І-ІІІ ст. № 4 м. Гайсин, які стали переможцями XXІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості. За підготовку переможців відзнаки отримали педагоги Дзекановська Тетяна Миколаївна, учитель історії ліцею № 7 м. Гайсин, Немировська Наталія Вікторівна та Підкоморна Галина Василівна, учителі української мови та літератури ЗЗСО І-ІІІ ст. № 4 м. Гайсин.

Пишаємося та бажаємо подальших успіхів!