onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Змагання районного етапу Гімназіади розпочали тенісисти

Змагання районного етапу Гімназіади розпочали тенісисти

p1hevp1pl2gs51962s9afe181da3 листопада в селищі Тростянець, на базі місцевого ліцею поєдинками гравців в настільний теніс, було дано старт змаганням ІІ (районного) етапу Гімназіади серед учнів (учениць) ЗЗСО Вінницької області 2023-2024 н. р.

На змагання прибули команди з шести громад Гайсинського району, в тому числі команда Гайсинської територіальної громади. Представляли нашу громаду переможці І етапу – Спартакіади серед закладів освіти Гайсинської міської ради – команда ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Г.Т. Танцюри с. Зятківці (керівник закладу – Іщенко М.І.). До складу команди входили учні закладу: Ломачевський Я., Солодкий А., Грабова Я., Козачук Д.. Очолював команду учитель фізичної культури Дубовий В.В.

Змагання проходили у впертій та напруженій боротьбі та принесли гайсинчанам призове – третє місце. Отже, тенісисти зробили переможний заспів для інших юних спортсменів Гайсинської громади, які стартуватимуть в змаганнях Гімназіади в поточному навчальному році.