onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Патріотична складова виховного процесу

Патріотична складова виховного процесу

p1hempmqb31ltmm8tri21di7r8j4На виконання плану роботи відділу освіти Гайсинської міської ради на IV квартал 2023 проведено семінар заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів на тему «Формування патріотичної компетентності учня - шлях до створення сучасної національної ідеї та зміцнення державності».

У роботі семінару брала участь завідувачка відділу виховної роботи КЗВО «Вінницька академія безперервної освіти» Коц Олеся Іванівна. Учасникам зібрання було представлено матеріали на тему «Особливості використання психолого-педагогічного інструментарію розвитку резилієнтності учасників освітнього процесу». Також Олеся Іванівна презентувала метод ведення щоденника: щоденник для підлітків з друкованою основою «Все буде Україна!», який створений аби допомогти учням середніх класів шляхом використання різноманітних активних форм роботи краще зрозуміти себе, свої емоції, настрої і почуття, вчитися рефлексії, самооцінюванню, пошуку ресурсів, позитивних стратегій рішення проблем, розуміння інших тощо.

Досвідом роботи щодо проведення патріотичних заходів у школі поділилася заступник директора з виховної роботи ліцею № 7 м. Гайсин Ткачук Світлана Анатоліївна. Особлива увага була зосереджена на організації та проведенні шкільного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Із презентацією «Добре діло» (благодійна діяльність рою «Патріот») виступила голова учнівського самоврядування, учениця 11 класу ліцею № 7 м. Гайсин Бомко Анастасія.