onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Всеукраїнський конкурс «Учитель року 2024»

Всеукраїнський конкурс «Учитель року 2024»

fon-uch-roku1-800x445Запрошуємо педагогічних працівників закладів освіти Гайсинської міської територіальної громади взяти участь у конкурсі «Учитель року – 2024», який проводитиметься цього разу у номінаціях: «Географія», «Образотворче мистецтво», «Українська мова та література» та «Фізика».

Наголошуємо на тому, що участь педагогічних працівників в конкурсі здійснюється на добровільних засадах незалежно від фаху. Педагогічний стаж конкурсанта має бути не менше 3-х років на дату реєстрації на конкурс. Основним місцем роботи має бути заклад загальної середньої освіти.

Посилання на нормативно-правову базу: