onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Вітання освітянам Гайсинської громади!

Вітання освітянам Гайсинської громади!

изображение viber 2023-09-28 14-27-48-156Шановні працівники освіти Гайсинської громади, ветерани праці!

Я пишаюся вашим вмінням почути та зрозуміти кожного свого учня. Ваша працездатність і бажання втримати безперервність навчального процесу надихає й заряджає на Перемогу. Ціную кожного вихователя, вчителя, працівника школи чи садочку, позашкільного закладу й маю за честь разом із вами тримати освітній фронт.

Дякую вам, професійні, небайдужі, стійкі за вашу щоденну роботу. За те, що робите все можливе і неможливе, щоб освіта Гайсинщини надавала дітям якісні освітні послуги, навіть, в умовах війни.

Бажаю повної і беззаперечної Перемоги України, довгоочікуваного миру, нових успіхів і звершень.

Нехай усі, кого ми так чекаємо, повернуться до нас живі і здорові.

Дякуємо ЗСУ за можливість працювати, навчати і виховувати дітей, плекати наше майбутнє.

З повагою

начальник відділу освіти                                                      Валентина Шрамко

Вітання для вчителів Гайсинської громади шлють учні ліцею №7 м. Гайсин

(директор Мендусь Л.Г., автор - учитель Дем’янюк Г.В.)

Вітання для колег Гайсинської громади надсилає воїн ЗСУ, заступник директора ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 м. Гайсин Милий Сергій Олександрович