onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Спортивне свято «Козаки сили ні в кого не просили» у ДНЗ №2 «Дзвіночок»

Спортивне свято «Козаки сили ні в кого не просили» у ДНЗ №2 «Дзвіночок»

24 вересня 2015 року в дошкільному навчальному закладі №2 «Дзвіночок» (завідувач Бойко Т.П., вихователь – методист Маковецька Г.П.) відбулося спортивне свято в рамках тижня Дошкіллята згідно плану заходів по патріотичному вихованню.

Свято з дітьми старших груп «Веселка» (вихователь Дідицька А.С.) та «Капітошка» (вихователь Вельгус А.О.) підготували інструктор з фізичного виховання Сушко Н.Г. та музичний керівник Гамоля О.В.Національні костюми, в які були одягнені діти, спортивний вишкіл надавали святу азарту та емоційного забарвлення. Маленькі козачата, змагаючись, переносили воду ложками для приготування козацької каші, носили дрова наввипередки, мірялись силою, плавали в «козацьких чайках». Вихователі Дідицька А.С. та Олійник О.В. артистично зіграли роль Діда та Баби. Завершилось свято піснею про Україну та смачними нагородами від Діда та Баби.