onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Велопробіг миру та єдності

Велопробіг миру та єдності

У рамках проведення тижня партизанської слави 20 вересня відбувся велопробіг, учасниками якого стали вихованці СЗШ І-ІІІ ст. № 2, № 5 м. Гайсин, СЗШ І-ІІІ ст. с. Куна. Організатор велосипедного пробігу (Костюк Н.В. – педагог-організатор СЗШ І-ІІІ ст. № 2 м. Гайсин) розповіла, що метою заходу було вшанування пам’яті загиблих на Майдані та під час військових дій на Сході, посилення патріотичного виховання серед дітей та учнівської молоді. Велопробіг розпочався на Площі Миру, де діти розгорнули великий державний прапор України, а далі вирушили до школи с. Куна. Учасників привітала в.о. директора школи Мехед Л.Є., провела екскурсію до шкільного музєю бойової слави, куточка героям Небесної Сотні. Діти з цікавістю спілкувалися між собою, знайомилися з традиціями навчального закладу. Коло миру та єдності поєднало і дорослих і дітей. Далі учасники велопробігу вирушили до могили загиблого воїна-земляка Сергія Маципули. Хвилиною мовчання, вигуками «Герої не вмирають!», «Слава Україні!» вшанували пам'ять про героя та поклали квіти на могилу.

C9NkTLR2GhU

EJ9mfap8uJk