onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

джура2022jpgНа виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 04 жовтня 2021 року № 1063 «Про проведення у 2021/2022 навчальному році Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), наказу Департаменту гуманітарної політики Вінницької обласної державної адміністрації від 09 листопада 2021 року № 837 «Про проведення в 2021/2022 навчальному році обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») для середньої та старшої вікових груп», наказу відділу освіти Гайсинської міської ради від 20 травня 2022 року № 31 «Про проведення у 2021/2022 н.р. Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») для середньої та старшої вікових груп серед закладів освіти Гайсинської міської ради» в період з 26-27 травня 2022 року були проведені етапи гри. Конкурсні змагання були проведені в онлайн режимі. «Молоді козаки» (15-17 років) та «Джури» (11-14 років) змагалися на етапах:

• «Відун» – інтелектуальна вікторина з історії України, доби козаччини, українських військових формувань різних епох;
  • «Рятівник» - тестові завдання по наданню першої допомоги при опіках, кровотечах, ураженню струмом та інш;
  • «Смуга перешкод» – знання особливостей, вимог та правил подолання природних перешкод та технічних етапів відповідно до вимог та правил спортивного туризму.
  • «Пластун» – тестові завдання по визначенню свого місцезнаходження, топографічних і тактичних об’єктів на місцевості стосовно сторін горизонту, визначення азимуту, визначення відстані об’єктів на місцевості, тактичні умовні знаки;
  • «Фізична культура» – чіткий відеозапис виконання вправи підтягування на перекладині та одночасне зображення на телефоні чи іншому електронному носії виконання вправи з видимим відліком часу (секундомір).

Підсумки гри «Джура» були підведені членами журі з кожного виду змагань в командному і особистому заліку.

Протоколи 2022